OUR MEMBERS
Photo Gallery
KERVANSARAY NIGHT CLUB
Address
Cumhuriyet cad. No.30 Harbiye İst.
Region
Ist - European Side
City
İstanbul
Country / District
Harbiye
Phone
90 212 247 16 30
Fax
90 212 231 58 88
General Features
Kervansaray Restoran & Gece Kulübü turizm sektörünün en köklü isimlerinden biri olup, 1949 yilindan bu yana gece hayatinin önemli isimlerinden biri olmaya devam etmektedir.

Istanbul'da olmayi planliyor ve lezzetli yemekler esliginde unutulmaz bir geleneksel Türk gecesi gösterisi izlemek ve eglenceli vakit geçirmek istiyorsaniz Kervansaray kalitesi ve kusursuz hizmet anlayisiyla sizin için en dogru adrestir.

Turizmde 1998 yilinda SKALITE'98 kalite ödülünü alan restoran her kösesi degerli ressam Ibrahim Safi'nin çok kiymetli tablolariyla bezenmis 600 kisi kapasiteli 3 ayri salona sahip olup, özellikle yüksek tavani, sütunlari, yine Ibrahim Safi'nin duvarlarina yapmis oldugu muhtesem resimleriyle bir gotik mimari eseri olan büyük salonuyla Istanbul'da tektir.

Geçmis yillarda Sylvie Vartan, Gilbert Becaud, Enrico Macias, Gönül Yazar, Ajda Pekkan, Nükhet Duru gibi isimlerin sahne aldiklari mekan simdi yabanci misafirlere, sirketlere, münferit grup ve kisilere hizmet vermenin yanisira, parti, kokteyl, dügün, nisan gibi farkli organizasyonlari da bünyesinde yapmaya baslamistir.

Kervansaray Restoran & Gece Kulübü, Istanbul'da Lütfü Kirdar Kongre & Sergi Sarayi ve Hilton Otel'i arasinda, kongre vadisinin merkezinde yer almaktadir. Hyatt Regency, Swissotel, The Marmara, Divan Oteli, Ceylan intercontinental, Ritz Carlton gibi 5 yildizli oteller ve Taksim çevresindeki 4 yildizli otellere 5 dk. yürüme mesafesindedir.