OUR MEMBERS
Photo Gallery
DİVAN BODRUM HOTEL
Address
Bağarası mh. Keleşharım cd. no:6 Göltürkbükü-Bodrum / Muğla
Region
Aegean
City
Muğla
Country / District
Bodrum
Phone
90 252 377 56 01
Fax
90 252 377 59 52
General Features
Konumu itibariyle Bodrum yarimadasindaki tarihi yerlere kolayca ulasabilmenizi de saglayan Divan Bodrum, ayni zamanda, Iassos’un antik kenti Karya, Mozole, St. Peter Kalesi ve daha nice tarihi mekani gezmek isteyen tarih meraklilari için mükemmel. Divan Bodrum’da bir aksam yemegi, usta seflerimizin taze yerel malzemeler ve deniz ürünleri yani sira yillarin tecrübesini de kullanarak hazirladiklari benzersiz Ege ve Akdeniz mutfaginin en lezzetli örnekleri ile daha da unutulmaz.
Konum


Condé Nast tarafindan “Avrupa ve Akdeniz’in En Büyüleyici Oteli” seçilen Divan Bodrum, cennetin en muhtesem kösesinde, Bodrum yarimadasinda Akdeniz ve Ege’nin kucaklastigi yer olan Göltürkbükü’nde konuslanmistir. Milas-Bodrum Havaalanindan yarim saatten daha az bir mesafede olan Divan Bodrum, alis-veris ve eglence merkezleri ile Bodrum Marina’nin bulundugu sehir merkezine de sadece 10 dakikalik uzaklikta.

40’i standart, 7’si deluxe, 5’i süit ve 8’i bahçe manzarali olmak üzere toplam 60 odasi ile misafirlerinin hizmetinde olan Divan Bodrum, yörenin tarifsiz, kendine has tarzini yansitacak sekilde dekore edilen odalarinda sadelik ve özgünlügü birlestirirken, her odasindaki genis balkon ve teraslariyla da büyüleyici Akdeniz manzarasini içeriye yansitabilmeyi basarmistir.